Platforma

International Energy Club (IEC) vznikl v roce 2010 jako nekonvenční platforma pro diskuzi o tématech, která jsou v oblasti energetiky aktuální nejen pro subjekty z tuzemska, ale i ze zahraničí. Za dobu své existence si vybudoval v České republice exkluzivní postavení. To vychází ze schopnosti pojmenovávat aktuální témata, která zprostředkovává formou otevřené diskuze. Její šíře, jasně formulované výstupy a možnost následného osobního kontaktu během neformální části programu odlišují IEC od ostatních „konferencí“.

IEC poskytuje jedinečný prostor pro jednání o tématech, která jsou rozhodující ve vztahu k rozvoji trhu, konkurenceschopnosti České republiky a směřování energetiky v EU. Každoročně se zasedání účastní zástupci státní správy, Evropského parlamentu, představitelé Energetického regulačního úřadu, vědy a výzkumu. Tuzemský komerční sektor reprezentují nejvýznamnější hráči z energetiky a energetického strojírenství. 

Od prvního výročního zasedání jsou patrony IEC energetická skupina innogy v ČR (dříve RWE) a skupina Cylinders Holding (dříve strojírenský holding VÍTKOVICE).
 

 

O DDeM, s.r.o.

DDeM, s.r.o.DDeM je česká firma, která od roku 2003 poskytuje strategické poradenství v oblasti public relations a marketingové komunikace. Specializuje se na oblast korporátní a produktové komunikace. Bližší informace jsou k dispozici na  www.ddem.cz.